2 Şubat 2017 Perşembe

Servet Carey | Resident Evil 7 | Abi Ne Olur Vurma Abi ��

Resident Evil 7 oynamaya devam ediyorum.

Oyunu incelemek ve satın almak için; http://bit.ly/2jpFeutResident Evil 7'de bu sefer aile ile yemek masasına zorla oturuyorum. Fakat bu manyak ailenin normal yemek yemediğini çok rahat anlamışsınızdır. İğrenç iğrenç şeyleri yedikleri yetmiyor bir de bana yedirmeye çalışıyorlar. Nereye düştüm ben ya?Bir çok kişi tarafında First Person Resident Evil mi olur diye topa tutulan oyun, beklenenin aksine oldukça iyi karşımıza çıkıyor. Benim de kanalda ilk oynadığım korku oyunu diyebiliriz.Resident Evil 7'nin bu yeni videosunda Mia'yı buluyorum fakat Mia acayip bir şekilde hastalanmış. Spoiler vermeden size bu videoda olan biteni anlatayım; reflekslerim aşırı derecede zorlanıyor!Silent Hill havasında ilerleyen Resident Evil 7, şimdiden beni zorlayacağının sinyallerini vermeye başladı. Zaten oyunun demosunda pek bir şey görmüyorduk, karşımıza bir çok zombinin çıkacağına adım gibi eminim. Resident Evil 7 serinin en başlarına bizi döndürüyor da olabilir, bu Japonlardan her şeyi beklemek lazım.Resident Evil 5 ve Resident Evil 6'nın hayal kırıklığından sonra Capcom da bunu anlamış olacak ki, Resident Evil 7'de yeni bir konsept ve günümüzün korku oyunlarına benzer bir oyunla karşımıza çıkmış.Oyunun grafikleri bayağı hoşuma gitti. Özellikle oyun içi videoları gerçek videolara yakın bir kalite olmuş. Render edilmemiş grafikler ise cidden göz dolduruyor. İnsan modellemeri nedense hoşuma gitmedi.Capcom, bu seriyi yeni oyunu Resident Evil 7 ile kurtaracağa benziyor. Umarım böyle oyunları daha fazla görürüz. Sanal gerçeklik önümüzdeki yıllarda her oyuncunun vazgeçilmez standardı olacak ve her evde mutlaka bir sanal gerçeklik gözlüğü olacak.Oynanış şimdiye kadar iyiydi umarım oyun ilerledikçe bozulmaz. Optimizasyon ise eh işte dedirtecek kadar olmuş ya da benim FX 9590 bile bu oyuna yetişmiyor. :)Resident Evil 7 - Biohazard, ödüllü Resident Evil serisinin son oyunudur ve seriyi köklerine sadık kalarak gerçekten korkunç bir tecrübe yaşatacak yeniliklerle süsler. Capcom'un RE motoruyla yapılan oyunda dramatik bir değişiklik var: Birinci tekil kameraya geçiş. Bu sayede RE 7, korku ve gerilimi daha önce hiç olmadığı kadar güçlü şekilde vermeyi başarıyor.Resident Evil 6'nın sonrasını konu alan oyun günümüz ABD'sinin kırsal kesimlerinde oyunculara direkt birinci tekil görüşle, korkuyu ilk elden yaşatacak. Resident Evil 7 20 küsür yıl önce hayatta kalma-korku türünü başlatan, çevreyi keşfe ve gerilimli atmosferlere dayalı signatür oynayışını korurken; yepyeni oynanış ögeleriyle de hayatta kalma-korku deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor.Öne Çıkan ÖzelliklerYepyeni bir korku deneyiminin kapıları aralanıyor: Resident Evil serisinin bir sonraki büyük adımı olan RE 7, yeni nesil konsollara ve Playstation VR'a geliyor.

Serinin köklerine dönüş: Resident Evil 7 serinin öne çıkan özellikleri olan imzalaşmış oynanış, bol bol keşif, bulmacalar ve gerçekçi, gergin bir atmosfer sunuyor. Klasik envanter sistemi de dönüyor fakat sınırlı sayıda taşıma alanı olması, oyuncuların yanlarında ne taşıyacaklarını dikkatlice seçmesini gerektiriyor.

Sürükleyici, iç kaldıran korku: Birinci tekil şahısa dönüş serinin korku ögelerini daha da keskin ve kişisel kılıyor.

Aileye hoş geldiniz!: Louisiana'daki bir çiftliğin sahipleri Jack ve Marguerite Baker'la tanışın. Bir süredir ortalarda görünmüyorlar ve bu durum bir sürü dedikodunun yayılmasına sebep oluyor.

Gizemli bir kadın: Çiftlikte Mia adında gizemli bir kadın dolaşıyor. Kim o? Neden Marguerite Baker tarafından oraya alındı?

Çiftliğe Girin: Karanlık odaları ve dar koridorlarla gizli geçitleri keşfedin. Gölgelerin içinde yürüyen kötülüklerden saklanabilecek güvenli bir yer bulabilecek misiniz?

RE Engine'le en baştan yapıldı!: Capcom'un VR uyumlu yeni motoru, piyasanın en iyi tasarımcılarıyla gerçek bir korku deneyimi için mümkün olabildiğince gergin ve gerçekçi bir atmosfer yarattı.Minimum Sistem Gereksinimleriİşletim Sistemi Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)

İşlemci Intel Core i5-4460, 2.70GHz / AMD FX 6300

RAM 8 GB

Ekran Kartı NVidia GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x (2GB)

DirectX 11Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sstemi Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)

İşlemci Intel Core i7 3770 3.4GHz

RAM 8 GB

Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 960, AMD Radeon R9 280X

DirectX 11

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder