26 Şubat 2017 Pazar

BABADAN OĞULA NESİL! �� | The Walking Dead: A New Frontier Türkçe | Bölüm...Walking Dead: A New Frontier "Ties That Bind Part One " Türkçe Bölüm 6 ile devam ediyor.

Walking Dead: A New Frontier Türkçe'nin bu bölümünde Javier, Eleanor ve Clementine, Kate ve Gabriel'i bir kamyonun içinde çevrelerini aylaklar sarmış halde bulurlar. Aylakları hallettikten sonra tekrar bir araya gelerek hurdalıktan çıkmak için yola koyulurlar.

Tam ayrılacaklarken, Mariana yerde kulaklığını bulur ve almak için eğilir. Bunu yaptıktan hemen sonra, dün geceki aynı grup tarafından başından vurulur. Sonra diğerlerine de ateş etmeye başlarlar. Javier korunmak için eğilir. Kate is Mariana'nın cesedine doğru koşarken vurulur. Gabriel bu sırada onu korumak için ateş eder.

Tekrar bir araya geldiklerinde Eleanor, Kate'in tıbbi müdahaleye ihtiyacı olduğunu ve Prescott'a gitmeleri gerektiğini söyler. Clementine kalmalarını ve kalanlar ile mücadele etmeleri gerektiğini söyler.

Walking Dead oyun serisinin 3. sezonu olan A New Frontier'ı Türkçe yama ile oynuyoruz. Türkçe Yama için Bağımsız çeviri grubuna teşekkürler, Telltale'e de bize böyle bir oyun serisi armağan ettiği için teşekkürler.

Türkçe yama için; http://bagimsizoyunceviri.blogspot.co...

#twdanf

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder