26 Şubat 2017 Pazar

ANNE BİR RAHAT BIRAK! | Youtubers Life Türkçe | Bölüm 2

Bugün Youtubers Life Türkçe oyununda yemek kanalımı geliştirmeye devam ediyorum, olabildiğince video üretmeye çalışıyorum. Odaya annem dahil bir sürü insan rastgele girmese daha iyi olur tabii ki de elden bir şey gelmiyor.

İnsanlar YouTube'da nasıl para kazanılır, YouTube'da nasıl ünlü olunur diye merak ede dursun, ben şöhret basamaklarını gayet emin adımlar ile çıkıyorum.

YouTubers Life, gördüğüm en iyi youtuber olma simulatörü, oyunda aklıma gelen her şey var. Nasıl youtuber olunur, en ince detayına kadar size gösteriyor. Youtuber hayatı nedir ve nasıl olur bu oyun sayesinde görüyoruz. 

Youtuber's Life oldukça sevimli bir oyun olmakla beraber vakit geçirmek için de yeterince iyi bir tercih. YouTube'da yer alan tüm bilinen popüler şeylerden tutun da, çok iyi bilinmesi gereken bir çok bilgiyi de oyunda kullanmak mümkün.

Nasıl abone kazanırım dan tutun Nasıl izlenme alırıma kadar her şey oyunda mevcut. Adamlar tam anlamıyla bir YouTube Simülasyonu yapmış. Biz de YouTuber's Life'da yemek kanalı olarak oynayalım dedik.

Tostçu Erol gibi bir çok kişinin şu sıralar gündemden düşmemesini de kendimce eleştirmeye çalıştım. Fakat oyunda şu anda tost yapmayı bulamadım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder