1 Mayıs 2016 Pazar

Servet Carey Vlog | İZLENMELER NEDEN AZALDI? | 29 Nisan 2016
★ Abone Olmayı Unutmayın : http://j.mp/aboneolsc

★ Ucuza Oyun Alın : http://j.mp/g2asc

★ Servet Carey Internet Sitesi: http://j.mp/scsayfa

★ Servet Carey Facebook: http://j.mp/scfaceb

★ Servet Carey Twitter : http://j.mp/sctwitr

★ ELGATO GAME CAPTURE HD60 : http://j.mp/egh60Şimdi arkadaşlar okumayı seven arkadaşlar için buraya da videoda dediklerimi yazıyorum.1 - Evet farkındayım izlenmeler az, abone artışı az bla bla bla bla fakat bunun nedeni hiçbirinizin şimdiye kadar tavsiye ettikleri ile düzelecek bir şey değil ve zaten bu söylediklerinizi ben çoktan biliyorum hani ezberledim, bu akıllara ihtiyacım yok. Bana bildiğim şeyi söylemekten başka bir şey yapmıyorsunuz. O yüzden lütfen artık Servet Abi izlenmelerin az şöyle yapsan düzelir böyle yapsan düzelir, havada ters parende atsan düzelir gibi tavsiyeler ile gelmeyin ben bıktım siz bıkmadınız.Ayrıca izlenmelerin neden düştüğünü bana da sormayın, cidden bilmiyorum, YouTube bile çözemiyor, Network bile çözemiyor. Çok aşırı bilgili birisi çıkıp (bu siz değilsiniz) YouTube'dan kanalımı düzeltmesi lazım, bunun kolay kolay olacağını sanmıyorum. Bu olmadığı için de bunun yine sizin tabiriniz ile "SÜPER EĞLENCELİ VİDEOLAR ÇEK, GÜL BAĞIR BÖĞÜR, YOUTUBER'LARI TOPLA HEP BERABER UZUN EŞEK OYNA" türünden mal mal tavsiyeler ile de kurtulmaz. Aktif abone, pasif abone, yanar döner abone yalanlarına hiç girmek istemiyorum, onlar komple yalan zaten, uyduranı bulursam çok seveceğim.İzlenmelerin neden düştü sorusunu bana sormanız pek mantıklı değil gidin YouTube'a ulaşın (alttan geri bildirim gönder seçeneği ile) ve durumu onlara sorun.2- Mobilden ve bilgisayardan giren aboneler bir baksın bakalım benim kanaldan bildirim alma seçenekleri açık mı? Benim kanaldan bildirimler açık değilse açın ve videolarımın size sağ salim ulaştığından emin olun.3- 10 dakikalık videoları sırf vaktiniz yok diye yarıda kapatıp öylece bırakmayın, sonra izle kısmına videolarımı ekleyin ve işiniz olmadığı bir zaman videonun kalanını izleyin. Mobil kullanıcılar eğer size bildirim geldiğinde müsait değilseniz, daha sonra tekrar izleye basıp videolarımı sonra izleyin. Bu gerçekten bana destek olmanız için önemli.4- Ve şu videolarımı beğenmeyi unutmayın, videoyu beğenmeyip yorum yapmayıp, izlemeyip; "senin izlenmelerin niye böyle az abi" demeniz de çok büyük bir tezat ve çelişki, sen beğeneceksin, o beğenecek bir başkası beğenecek ve yorumlar yapacaksınız ki diğer arkadaşlara da videom ulaşsın. Yani sizin tavsiyelerinizin hiç biri doğru değil, asıl sizin yapmanız gereken bir şeyler var benim değil.

İzlenme azaldı diye çizgimi bozup çantamda ne var, telefonumda ne var, gördüğüm en ilginç rüya gibi videolar çekemem kusura bakmayın.5- 2 yıl üstünde görüşmediğim insanlar (bakın hala insanlar diyorum) ile video çekmemi onlarla tekrar bir araya gelmemi, gülüp eğlenmemi, koşup oynamamı, el ele tutuşup parka gitmemi benden beklemeyin. Kapanan defterlere saygı gösterin, bunu açmaya kalktığınız vakit de alacağınız cevaplar üzerine hadsizlik yapmayın. BİTTİ DEDİYSEM BİTTİ, KAPANDI O DEFTERLER... öhöm pardon biraz bağırdım.YouTube'da beni seven hala destekleyen, her gün hal hatır soran sadece 4-5 tane değil artık 40-50 tane çok sevdiğiniz, çok sevdiğim içerik yükleyen insan var ve benimle fırsat bulduklarında bir şeyler yapmak için can atıyorlar. Desteklediğim kanallarda bunlardan bazılarını görebilirsiniz, bilip bilmeden kimse atıp tutmasın.6- Ben Servet Carey'im, kaypak değilim, şerefsiz değilim şu ortamda da iyi bilinen insanlar biriyim çok şükür bunu da hala iyi niyetli insanların, kötü niyetli insanlardan daha fazla olmasına bağlıyorum. Her sizin suratınıza gülüp dostunuzum, arkadaşınızım diyen bunu sizin hatırınıza yapmıyor. Farkı iyi anlayın, terbiyesizlik etmeyi bırakın.

Özet;

Ha benim videolarım  300-500 izlenmiş ha 10000000000000000000000000000000000-200000000000000000000000000000000000 izlenmiş, bununla mı adam oluyorum ben, izlenmese ne olacak çok mu umurumda sanıyorsunuz. İlk videolarımdan şimdiki videolarıma kadar bunu yeterince iyi vurguladım, lütfen iyi dinleyin. Bu konudan şikayetçi iseniz lütfen bana sormak yerine siz dediklerimi bir yapmayı deneyin, aboneliklerinizi kontrol edin, YouTube'a geri bildirim gönderin, bir şekilde siz düzeltin bu sorunu, ben elimden geleni yaptım ve düzeltemediler. Sizden güzellikle rica ediyorum, siz benim askerlerim değil izleyici kitlemsiniz.Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden, ortancalarında yanaklarından öpüyorum. Hadi kendinize iyi bakın. Mektubuma son verirken öhöhöhö ne mektubu oğlum, karıştırdım. :DKullandığım müzik;  Tobu - Seven. https://www.youtube.com/watch?v=2sUupgjZ58E

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder